W poniedziałek, 25 listopada, otrzymaliśmy informację prasową od polskiego oddziału Nissana o Leafie Acenta w cenie 82 600 złotych po uwzględnieniu dopłaty z Funduszu Niskoemisyjnego Transportu. Temat po raz pierwszy opisaliśmy w piątek, 22 listopada, a według naszego Czytelnika samochodów nie było już w sobotę, 23 listopada.

„Promocja na Nissana Leafa? Nie ma!”

Przypomnijmy: w piątek pojawił się nowy cennik Nissana Leafa. Samochód w wariancie z baterią 40 kWh (pojemność całkowita) dostępny był w cenie 118 000 złotych przed dopłatą, 82 600 złotych w przypadku uzyskania dopłaty – dotyczyło to wersji z wbudowaną ładowarką o mocy 3,3 kW.

> Cena Nissana Leafa obniżona do 118 000 złotych. Z dopłatą: 82 600 zł! [aktualizacja]

Z dzisiejszego komunikatu dowiadujemy się, że w promocji uczestniczy również wariant z wbudowaną ładowarką 6,6 kW i lakierem metalizowanym. Cena takiego Nissana Leafa Acenta to 121 400 zł przed dopłatą i 84 980 zł w przypadku uzyskania dofinansowania z Funduszu Niskoemisyjnego Transportu. Jak deklaruje polski oddział firmy, „liczba samochodów jest ograniczona”.

Jeden z naszych Czytelników usiłował kupić auto w sobotę, 23 listopada. Połowa salonów w ogóle nie wiedziała, że jest jakaś promocja, a te, które były zorientowane, utrzymywały, że aut [już?] nie ma. Usłyszał nawet, że na cały kraj „rzucono 20 egzemplarzy”.

Inny z naszych Czytelników zadzwonił do salonów na Dolnym Śląsku (Wrocław i Legnica) i zdaje podobną relację: w salonach jest zaskoczenie promocją, Leafów w niższej cenie nie ma i nie można ich zamówić (patrz TUTAJ).

Aktualizacja 2019/11/25, 15.20: otrzymaliśmy od firmy Nissan Polska informację, że pojawi się spis dostępnych samochodów. Jest nadzieja, że będzie dziś do końca dnia.

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 4 głosów Średnia: 5]