W trakcie wystawy Los Angeles Auto Show 2017 BMW planuje pokazać pięć samochodów elektrycznych. Oficjalnie zapowiedziano już BMW i Vision Dynamics, Mini Electric Concept i BMW i3s, dwa pozostałe modele nie są jeszcze znane. Jednym z nich ma być tajemnicza „światowa premiera”!

Elektryczne BMW na LA Auto Show 2017

Jak podaje portal InsideEVs, wśród pięciu zaprezentowanych samochodów elektrycznych, ma być jedna „światowa premiera”. Z pewnością nie będzie to żadne z wymienionych wyżej aut, ponieważ one były już wcześniej zapowiadane i pokazywane.

> Jak rozmiar felg wpływa na zużycie energii? BARDZO! Większa felga = większe zużycie [dane EPA]

Trudno powiedzieć, o jaki model chodzi. Niewykluczone, że będzie BMW i Vision Dynamics w szatach samochodu rodzinnego, czyli BMW i5. Lub BMW iNext. Albo też BMW i3 z większymi bateriami 43,2 kWh albo SUV na bazie BMW i3, który ma nosić oznaczenie BMW i3X:

> Nowe elektryczne BMW: i3X, iNext, i4, i5, i7, i5X, … – aż dwanaście modeli do 2025 roku! [SPIS]

Udekorowaniem wystawy będzie elektryczny motocykl BMW, BMW C-Evolution Scooter, który ma wejść do sprzedaży już w 2018 roku.

Hybrydy na wystawie LA Auto Show 2017

Oprócz samochodów czysto elektrycznych, na wystawie ma się pojawić też hybryda plug-in BMW X7 iPerformance oraz BMW i8 Roadster z bateriami dwukrotnie większymi niż starsze BMW i8 Coupe.

Warto przeczytać: BMW Will Present 5 Electric Models At LA Auto Show

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

Samochody elektryczne i hybrydy BMW – zalajkuj i ZOBACZ:

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 6 głosów Średnia: 4.8]