27 maja 2018 roku strona SamochodyElektryczne.org świętowała 10. urodziny. Jak zdradził redaktor naczelny witryny, od momentu startu dodano ponad 9 tysięcy wpisów i ponad 30 tysięcy ilustracji.

Wszystkiego najlepszego, SamochodyElektryczne.org!

Strona SamochodyElektryczne.org jest najstarszą tego typu witryną w Polsce, która nadal funkcjonuje i dobrze się ma. Redakcja www.elektrowoz.pl – SAMOCHODY ELEKTRYCZNE  docenia ją za profesjonalizm i rzetelne podejście do tematyki.

> Przebieg szybkiego ładowania Hyundaia Ioniq Electric [WYKRES]

Jako ciekawostkę możemy dodać, że witryna SamochodyElektryczne.org zainspirowała jednego z członków redakcji www.elektrowoz.pl już na przełomie 2010 i 2011 roku, gdy koordynował prace nad uruchomieniem portalu SuperAuto24.pl. Konsylium redakcyjne uznało jednak wtedy, że samochody elektryczne są zbyt egzotyczne, by poświęcać im choćby osobny dział. 🙂

Pomysł wrócił na półkę i został zrealizowany dopiero w 2017 roku, gdy powstał www.elektrowoz.pl. Tym większy nasz ukłon w stronę witryny SamochodyElektryczne.org. Dziękujemy za dotychczasową solidną dziennikarską robotę i życzymy 10… albo co tam: 100 kolejnych lat na rynku!

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 3 głosów Średnia: 5]