Jeden z naszych Czytelników dowiedział się od niemieckiego przedstawiciela Tesli, że jutro, 15 lipca, powinien wystartować polski serwis Tesli. Inny uznał, że w takim razie warto wybrać się na poszukiwania. I faktycznie: nad wjazdem widoczne jest już logo kalifornijskiego producenta.

Polski serwis Tesli ruszy lada dzień?

Informacja o serwisie Tesli na terenach firmy Vcentrum po raz pierwszy pojawiła się w komentarzach na www.elektrowoz.pl pod koniec czerwca 2019 roku. Jej źródłem był nasz Czytelnik, Pan Vigo, który wskazał nawet dokładną lokalizację: ul. Powsińska 69/71a.

Teraz dotarł do nas kolejny news: serwis miałby wystartować w poniedziałek, 15 lipca, czyli jutro. I rzeczywiście: choć jeszcze trzy tygodnie temu ochrona obiektu nie słyszała nic o Tesli, w tej chwili nad wjazdem do warsztatu pojawiło się logo firmy Elona Muska.  Napis plus stylizowana litera „T” prześwituje również spod folii na słupie, który znajduje się przy bramie wjazdowej na parking:

I choć nasz Czytelnik studzi emocje i sugeruje, że jutro raczej otwarcia nie będzie, to lokalizację należy uznać za potwierdzoną. Pozostaje zatem tylko kwestia oficjalnego startu i… kolejnych spekulacji: czyżby prace budowlane na pierwszym planie były przygotowaniem gruntu pod Superchargery? 🙂

> Gdzie ubezpieczać Tesla Model 3? Czytelnicy: w PZU, ale inne duże firmy też powinny być OK

Zdjęcia: Warszawa, Sadyba, okolice serwisu Vcentrum; data wykonania: 2019/07/14 (c) Czytelnik Sławomir

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 4 głosów Średnia: 3.5]