Porsche idzie śladem Tesli, Audi i Hyundaia i zaczyna sprzedawać samochody, których znane są tylko jako wstępne prototypy. Za 10 000 złotych można zarezerwować „pierwszeństwo zamówienia Porsche Taycan”. Nie jest to rezerwacja ani zamówienie na auto, lecz tylko lepsze miejsce w kolejce.

Co zrobić, żeby kupić Porsche Taycan przed innymi?

Aby zarezerwować sobie lepsze miejsce w kolejce na Porsche Taycan, należy przygotować 10 tysięcy złotych na kaucję. Płatność można wykonać przelewem lub kartą kredytową. Następnie należy wejść TUTAJ i wypełnić stosowny formularz podając wszystkie dane. To warunek konieczny, by proces zakończył się powodzeniem.

> Jaguar I-Pace – opinie po jazdach testowych. Wasze 🙂

Kaucja nie jest rezerwacją auta ani przedpłatą na niego, to tylko opłata za lepsze miejsce w kolejce – niewykluczone więc, że inni i tak kupią samochód przed nami. Wygląd Porsche Taycan jego dane techniczne i nawet cena nie są jeszcze znane, o czym zresztą uczciwie informuje samo Porsche w formularzu rejestracji.

Po opłaceniu 10 tysięcy złotych potencjalny nabywca będzie otrzymywał newslettery, informacje promocyjne dotyczące elektrycznego Porsche oraz uzyska możliwość skonfigurowania auta, gdy będzie znana data wprowadzenia go na rynek. Kaucja zostanie zwrócona po złożeniu zamówienia.

W podobny sposób można już dziś zarezerwować elektryczne Audi e-tron. W tym przypadku kaucja wynosi 5 000 złotych:

> Elektryczne Audi e-tron możliwe do zarezerwowania w Polsce

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 7 głosów Średnia: 4.4]