Renault udostępnił wideo, na którym szczegółowo można obejrzeć elektrycznego Renault Symbioz. Sam Renault deklaruje, że auto było testowane na trzech różnych podwoziach, więc nie należy się spodziewać, że finalna wersja samochodu będzie identyczna jak demo – ale jest na co popatrzeć.

Renault Symbioz w szczegółach

Renault Symbioz to elektryczne kombi wyposażone, według zapowiedzi producenta, w dwa silniki elektryczne z tyłu o łącznej mocy 680 koni mechanicznych (KM), momencie obrotowym 660 niutonometrów (Nm) i baterię o pojemności 72 kilowatogodzin. Samochód ma przejeżdżać 500 kilometrów na jednym ładowaniu.

> Renault Symbioz uchwycony w trasie [FOTO]

Samochód mocno przypomina Renault Talisman, wydawałoby się więc, że może go zastąpić. Wiadomo jednak, że BMW i3 niemal do samego końca testowane było jako elektryczne Mini – więc ostatecznie Renault Symbioz może przeobrazić się w crossovera. Niemal na pewno znikną z niego odstające elementy karoserii, których celem było zasłanianie okien kabiny.

Auto jest mocno zintegrowane z systemami domowej elektroniki. Bezpośrednio z ekranu samochodu można sterować klimatyzacją i ogrzewaniem wnętrza.

Renault Symbioz na wideo – warto zobaczyć:

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

BMW iX3 – jak będzie wyglądać? O, tak:

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 6 głosów Średnia: 4.3]