Na stronie WWW Tesli pojawiła się możliwość skorzystania z wieczorno-nocnej jazdy próbnej Modelem 3 lub Y. Kto ma już auto z firmy Muska, może zaprosić znajomych na przejażdżkę i zarobić dzięki temu „kredyty”, jeśli zdecydują się oni na zakup Tesli. Zachęcamy do podsyłania formularza wszystkim tym, którzy przymierzają się do zmiany pojazdu, szczególnie, że Tesla Model 3 z dopłatą NFOŚiGW jest już w cenie Toyoty Camry. A wrażenia z jazdy nieporównywalne.

Zabierz Teslę na przejażdżkę

Formularz znajduje się TUTAJ, ale jeśli ktoś planuje kupić auto i chce, by ktoś inny zarobił dodatkowe kredyty, może spróbować znaleźć zainteresowanego na Forum Elektrowozu. Polecamy kontakt z najbardziej aktywnymi użytkownikami, najlepiej przez prywatne wiadomości. Polecenia wysyła się w aplikacji Tesli -> Loot Box -> Refer / Poleć.

W Polsce mamy salon w Ząbkach i showroom w Katowicach, więc samochody będzie można odebrać i oddać tylko tam. Tesla mówi o „nocnej jeździe próbnej”, ponieważ auto trzeba odebrać wieczorem i zwrócić o poranku. Przy salonie w Ząbkach jest pokaźny parking, podobnie jest przy CH Libero w Katowicach, więc z pozostawieniem własnego auta nie powinno być problemu. Showroom w CH Libero znajduje się na parterze, trudno go przeoczyć, w jego pobliżu stoi otwarta Tesla Model X.

Showroom w CH Libero w Katowicach (c) Czytelnik

Akcja Zabierz pojazd Tesla do domu trwa do 30 czerwca włącznie, kredytów na niej nie zarobią osoby, które rozesłały polecenia (referrale) przed 27 marca. Dodatkowe punkty należy wykorzystać w ciągu roku od przyznania, w przeciwnym razie wygasną. Zdobyte w ten sposób kilometry darmowego ładowania wygasają jeszcze szybciej, bo po 6 miesiącach. Można je przedłużyć o 12 miesięcy zyskując kolejne kredyty albo o 6 miesięcy wymieniając kredyty na kilometry.

Nawet Żony, które niechętnie patrzą na kształty Tesli, są pod wrażeniem tego, jak te samochody jeżdżą:

No mialem podobne doswiadczenie z moja Malzonka – wypozyczylem TM3 z Fremont – na caly dzien – delikatnie mowiac nie byla zachwycona… zwlaszcza srodek w porownaniu do wtedy uzywanego Audi A7 odstawal bardzo…

2 lata pozniej pojechalismy sobie obejrzec TMY – zamowilem jazde testowa w Kolonii… po przejechaniu sie po miescie i kawalek na autostradzie byla zachwycona – z zewnatrz TMY do Niej nie mowi ale pozycja za kierownica ilosc miejsca a przede wszystkim wrazenia z jazdy juz bardzo… nie minal kolejny rok i TM3 jest przez Nia bardzo chetnie „podkradane” – uwaza ze to fantastyczne auto…

jesli rozwazacie Panstwo na powaznie przesiadke to polecam jazde probna 🙂

wazne jest tez jeszcze jedno – dopoki reszta producentow nie wypracuje wspolnego standardu ladowarek Tesla bije wszystko inne na glowe – nie ma porownania. Calkiem niedawno spotkalem kolejny raz Taycana na SC – nieodlegle Ionity nie moglo sie dogadac z Jej Porsche – SC po prostu zaczal ladowac…

Nie przegap nowych treści, OBSERWUJ Elektrowoz.pl w Google News. Mogą Cię też zainteresować poniższe reklamy:

Jeśli chcesz wynagrodzić Czytelników, którzy są niezawodni w niesieniu pomocy na Forum Elektrowozu, możesz kupić Teslę korzystając z któregoś z tych linków polecających: 7/ nabrU, 8/ ciastek, 9/ ELuk.

Zasady zabawy znajdziesz TUTAJ.
Ocena artykułu
Ocena Czytelników
[Suma: 7 głosów Średnia: 1.9]