O godzinie 15.00 czasu polskiego wystartuje premiera pierwszego elektrycznego Porsche, Porsche Taycan. O samochodzie bardzo dużo już wiemy, ale nie poznaliśmy jego finalnych parametrów technicznych, konstrukcji czy nawet wyglądu. Nie znamy także jego ceny. Mamy nadzieję, że to wszystko zostanie dziś ujawnione.

Premiera Porsche Taycan na YouTube

Premierę samochodu w niemieckiej i angielskiej wersji językowej można obejrzeć w oknie poniżej. Stronę można pozostawić otwartą, transmisja uruchomi się automatycznie.

Tuż przed premierą firma udostępniła także garść teaserów samochodu:

Osoby zainteresowane dodatkowym przypomnieniem mogą skorzystać z wydarzenia, które dodaliśmy w roboczym kalendarzu Elektrowoz.pl. Przypomnienie będzie miało miejsce 10 minut przed wydarzeniem, czyli tak w sam raz, żeby przygotować sobie herbatę i komputer, ale żeby nie znudzić się czekaniem:

embed:

link:
Kalendarz Google

Dodatkowe materiały na temat Taycana znajdują się na stronie tagu Porsche Taycan, tutaj: Porsche TaycanOczywiście adres URL można edytować, żeby zamienić porsche-taycan na np. tesla-model-3 – wtedy pojawią się artykuły na temat Tesli Model 3.

Zapraszamy do oglądania, bo to chyba najważniejsza premiera Porsche od kilkudziesięciu lat.

Ten tekst nie będzie aktualizowany. Zapis premiery pojawi się w osobnym materiale.

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 1 głosów Średnia: 5]