ElektroWoz.pl pisał wczoraj o białej Tesla Model 3 złapanej na niemieckiej autostradzie niedaleko Ingolstadt. W internecie rozpoczęły się spekulacje, że samochód może należeć do Audi lub BMW. Z kolei na niemieckim forum pojawiło się zdjęcie jednego z użytkowników, który twierdzi, że auto prowadzone było przez pracowników Tesli.

Tajemnica białej Tesli M3

Zdjęcie samochodu zostało wrzucone na Twittera w piątek, 24 listopada, przez użytkownika Dan Iel. Po tablicach rejestracyjnych internauci zdołali odcyfrować, że samochód nie jest zarejestrowany na Teslę, a raczej na kogoś zameldowanego w Monachium. To zasugerowało BMW. Auto uchwycono na autostradzie pod Ingolstadt, co z kolei oznaczałoby Audi.

> Upgrade z Tesla P90DL do P100D w cenie 10-20 tysięcy dolarów

Co ciekawe, auto wygląda identycznie jak Model 3 wystawiony na Craigslist na początku października 2017. Ogłoszenie z tamtym samochodem zniknęło po zaledwie kilkunastu godzinach:

POWYŻEJ: Tesla Model 3 uchwycona pod Ingolstadt (c) Dan Iel

PONIŻEJ: Tesla Model 3 sprzedawana na Craigslist za 150 tysięcy dolarów

Może być to jednak przypadkowa zbieżność. Jeden z użytkowników niemieckiego TFF-Forum twierdzi, że spotkał samochód przy Superchargerach Tesli w Braak. Mieli to być Amerykanie, pracownicy Tesli, którzy jadą przez Europę. Samochód ma mieć amerykańskie gniazdko, a pracownicy Tesli korzystają ponoć z adaptera.

Internauta podkreśla jednak, że kierowcy prosili go, by nie robił im zdjęć – pozwolili mu tylko sfotografować się przy samochodzie:

Biała Tesla Model 3 w Niemczech (c) Corona3000

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

Chińskie samochody elektryczne produkowane w Polsce? Zalajkuj i ZOBACZ:

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 9 głosów Średnia: 4.9]