BMW zaprezentowało teaser BMW iNext – kolejnego samochodu elektrycznego, który ma zadebiutować w 2021 roku. Trudno ocenić auto po kształtach sylwetki, nadkola jednak sugerują, że mamy do czynienia z modelem o sporych rozmiarach.

Nowe elektryczne BMW iNext „Vision Vehicle”

Przód samochodu nawiązuje do BMW i3, środek kojarzy się z BMW i4, natomiast trudno ocenić, co przypomina tył. Produkcja auta ma ruszyć w 2021 roku w Dingolfing w Niemczech. Prawdziwe kształty auta mają zostać ujawnione jeszcze w tym roku – ale nadal będzie to tylko pewna wizja (koncepcja) modelu.

Patrząc na nadkola zaryzykujemy twierdzenie, że mamy do czynienia z elektrycznym BMW iX5 lub, co bardziej prawdopodobne, BMW i5 GT.

> Samochód elektryczny a mieszkanie w bloku lub kamienicy? „Trochę przeliczyłem z łatwością ładowania”

Nowa generacja samochodów elektrycznych BMW ma mieć baterie o pojemnościach od 60 do 120 kWh. W zależności od rozmiarów auta, będą wyposażane w napęd na przód (mniejsze modele) lub napęd na wybraną oś / AWD (większe warianty).

Na zdjęciu na górze zaprezentowaliśmy ilustrację z podkręconą jasnością (gammą). Oryginalny obrazek, na którym widać nieco mniej szczegółów, wygląda tak:

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 0 głosów Średnia: 0]