Tuż przed świętami Bożego Narodzenia Tesle dostały nowe funkcje, które tradycyjnie już są raczej żartami (ang. easter egg) niż szczególnie istotnymi dodatkami. Najważniejsze zmiany to gra Pole Position z możliwością sterowania samochodem kierownicą oraz tryb kominka w kabinie.

Easter eggs w Tesli, czyli z uśmiechem w święta

Jedną z aktualizacji oprogramowania jest gra Pole Position, w której można ścigać się na torze położonym na powierzchni Marsa. Sterowanie samochodem odbywa się z wykorzystaniem kierownicy prawdziwej Tesli! Grafika jest na poziomie godnym serii TeslAtari, zaawansowane chipsety Nvidii z pewnością mają w niej co robić 😉

Innym dodatkiem jest Tryb Romantyczny (ang. Romance Mode), w którym wnętrze samochodu można rozświetlić wirtualnym kominkiem.

Obydwa te dodatki pojawiają się na wideo, które skleiliśmy z wiadomości otrzymanych od Pana Daniela (dzięki!):

Jako bożonarodzeniowy psikus pojawił się też tryb Testowania Emisji (ang. Emissions Testing Mode), czyli pierdząca poduszka na siedzeniu pasażera. Może ona popierdywać po naciśnięciu lewego pokrętła na kierownicy (Fart on demand) lub po ruszeniu dźwignią kierunkowskazu (Fart on turn signal).

Niestety, w tym przypadku nie mamy jeszcze wideo. Może wkrótce. 🙂

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 0 głosów Średnia: 0]