Niemiecka firma Arndt Automotive pochwaliła się, że kupiła trzy egzemplarze Tesli 3. Samochody trafiły już do Europy, gdzie będą wypożyczane za opłatą. Można się spodziewać, że dość szybko na siebie zarobią…

Tesla Model 3 w Niemczech

Arndt Automotive zaprezentował odbiór Tesli 3 w swoim fanpage na Facebooku. Firma ma swoją siedzibę w Nadrenii Północnej – Westfalii, w 150-tysięcznym mieście Neuss. Biorąc pod uwagę bliskość Duesseldorfu i Holandii, można się się spodziewać, że zakup aut dość szybko się zwróci.

Arndt Automotive posiada już Teslę X P90D i Teslę S P100D, czyli należące do najmocniejszych warianty aut amerykańskiego producenta. Teraz flota została wzbogacona również o Teslę 3. Cennika wypożyczeń nie ujawniono. Nie wiadomo też, czy samochód będzie można szybko ładować, ponieważ Superchargery w Europie wykorzystują inne złącze (Type 2) niż te w Stanach Zjednoczonych.

Tesla Model 3 w Polsce: Wrocław? Poznań? Na pewno Warszawa, 30.04

Redakcja www.elektrowoz.pl nie posiada jeszcze informacji o egzemplarzu Tesla Model 3 w Polsce, choć pojawiają się sugestie, że samochód był widziany w Poznaniu lub Wrocławiu. Wszyscy, którzy chcieliby się zapoznać z autem, na pewno powinni skorzystać z wydarzenia, które organizuje fanpage Tesla Model 3 Road Trip: 30 kwietnia 2018 roku Tesla Model 3 pojawi się w Warszawie.

Jeśli ktoś mieszka w Europie i zdecydował się na zakup auta z wykorzystaniem oficjalnego kanału,poczeka do 2019 roku. Obywatele Wielkiej Brytanii – do 2019/2020 roku.

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 0 głosów Średnia: 0]