Ruszyły rezerwacje na Audi e-tron Quattro oraz Audi e-tron Sportback. Dostępne są na belgijskiej stronie Audi i wymagają uiszczenia opłaty rezerwacyjnej w wysokości 2 000 euro, czyli równowartości 8,4 tysiąca złotych.

Audi e-tron Sportback w zasięgu ręki

Prezentacja Audi e-tron Sportback podczas Turnieju Czterech Skoczni 2018 musiała wywołać wielkie zainteresowanie samochodem. Na tyle wielkie, że Audi uruchomiło właśnie rezerwacje na dwa nadchodzące modele elektrycznego auta: e-tron Quattro i e-tron Sportback. Pierwszy ma się pojawić w sprzedaży jeszcze w tym roku, drugi będzie dostępny w 2019 roku.

Strony rezerwacyjne samochodów dostępne są na francuskojęzycznej, belgijskiej stronie Audi tutaj (e-tron Quattro) i tutaj (e-tron Sportback). Z kolei na niemieckiej stronie Audi nie ma możliwości rezerwacji, ale pojawiły się dane techniczne samochodu i rozbudowana galeria zdjęć.

Audi e-tron Sportback od tyłu (c) Audi

Dane techniczne potwierdzają wcześniejsze doniesienia: e-tron Sportback przyspiesza do 100 km/h w 4,5 sekundy, ma 500 kilometrów zasięgu na jednym ładowaniu (według nieokreślonej procedury) i moc maksymalną do 429 koni mechanicznych. Pojawia się ciekawy dodatek: z „doładowaniem” e-tron Sportback ma mieć nawet 496 koni mechanicznych. Audi nie informuje jednak, na czym konkretnie to „doładowanie” miałoby polegać.

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 8 głosów Średnia: 4.5]