Od jednego z Czytelników, Pana Krzysztofa, dostaliśmy zdjęcia Tesli Model 3, która jest do obejrzenia na Warsaw Motor Show 2018. Ku naszemu zaskoczeniu samochód jest… czarny. Oto ten samochód – oglądać można go w dniach 16-18 listopada 2018 (piątek-niedziela).

Tesla Model 3 w Ptak Expo

A jakie wrażenia po kontakcie z samochodem? Jak mówi nasz Czytelnik: No właśnie sam nie wiem. Efektu WOW nie było. Wygodne fotele, kilka fajnych rzeczy, kilka zupełnie niefajnych. Niefajne: kanapa z tyłu nie jest dla osoby dorosłej plus klamki i cały system otwierania i zamykania. Ergonomia w całości sprowadzona do tabletu do mnie nie przemówiła.

> Pierwsze ogniwa NCM 811 od LG Chem w 2019 roku: będzie taniej lub z większymi zasięgami

Pan Krzysztof jednak absolutnie nie skreśla auta: Nie jestem na nie. To pierwsze odczucia, które mogą być mylne i być może po jednym dniu używania odchodzą w zapomnienie, a auto urzeka własnościami jezdnymi. Dlatego podchodzę na spokojnie. 🙂 Nasz Czytelnik jeździ BMW i3, a więc samochodem elektrycznym z wnętrzem premium. Poniższym Modelem 3 się nie przejechał.

Jak dojechać na Warsaw Motor Show 2018 + cennik biletów

Targi zostaną zorganizowane w Ptak Warsaw Expo, przy Al. Katowickiej 62 w Nadarzynie (Google Maps) niedaleko Warszawy. Na miejscu jest 15 tysięcy miejsc parkingowych, dlatego raczej nie będzie problemu z zaparkowaniem.

Bilety dostępne są dziś (17.11) w cenie:

  • bilet na sobotę, 17.11 – 60 zł,
  • bilet na niedzielę, 18.11 – 50 zł,
  • bilet dwudniowy, 17-18.11 – 90 zł,
  • karnet VIP – 290 zł.

Dodatkowe informacje i możliwość zakupu biletów na stronie organizatorów.

 

To może Cię zainteresować
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 2 głosów Średnia: 5]