Zadecydowaliście! W poniedziałek, 22 maja, zobaczymy się w Katowicach. Hyundai Ioniq 6 będzie czekał na Was na parkingu przy centrum handlowym Libero między godziną 19.30 a 21.00. Samochodem wjadę na najwyższe piętro, bo zwykle jest tam dużo wolnej przestrzeni, nie brakuje też naturalnego światła. Zapraszam wszystkich zainteresowanych autem.

Aktualizacja 2023/05/20, godz. 13.32: lokalny oddział Tesli okazał się tak uprzejmy, że podstawi nam dodatkowo Teslę Model 3 i Teslę Model Y do porównania.

Hyundai Ioniq 6 i Tour Elektrowozu

Miejsce, o którym mówię, jest TUTAJ (Mapy Google). Samochód może pojawić się tam nieco wcześniej, ponieważ nie wykluczam, że zejdę do centrum handlowego zobaczyć nowy showroom Tesli (czynny od 20 maja, godz. 18.00). Koniec spotkania planuję na godz. 21.00, ponieważ będę musiał jeszcze wrócić do Warszawy.

Osoby, które chciałyby być informowane w czasie rzeczywistym o ewentualnych problemach, proszę o odezwanie się na dowolnym komunikatorze: Łukasz Bigo, +48883150680 .

Gdyby ktoś chciał zrobić ze mną porównawczy test zużycia energii, serdecznie zapraszam. Przy czym dotyczy to tylko trasy Warszawa -> Katowice lub Katowice -> Warszawa.

UWAGA. Gdyby okazało się, że doszło do nieprzewidzianych okoliczności (załamanie pogody, choroba, wypadek, ograniczenia w umowie użyczenia pojazdu), wtedy roześlę informację do osób, które potwierdzą obecność oraz zaktualizuję TEN ARTYKUŁ. Dlatego gdyby Ioniqa 6 nie było we wskazanym miejscu o, powiedzmy, 19.40, proszę o odświeżenie go z użyciem przycisku Ctrl+F5 albo bezpośredni kontakt telefoniczny.

Warszawa

Jako że zainteresowanie autem jest duże, postanowiłem, że pojawię się jeszcze w Warszawie. We wtorek, 23 maja, w godzinach 11-12 będę na najwyższym piętrze parkingu przy Centrum Handlowym Promenada. Wjazd znajduje się TUTAJ, parking jest bezpłatny do dwóch godzin.

Wszystkie spotkania mają charakter nieformalny, nie ma planu i na pewno nie będę mógł jeszcze poopowiadać o Kii EV9 😉

Ps. Bardzo serdecznie dziękuję za zaproszenie do Trójmiasta na najlepsze pierogi w Polsce, na piwo, do ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem. Oraz do Bangkoku, Szczecina, Pisza, Torunia 🙂

Ocena artykułu
Ocena Czytelników
[Suma: 2 głosów Średnia: 5]
Nie przegap nowych treści, KLIKNIJ i OBSERWUJ Elektrowoz.pl w Google News. Mogą Cię też zainteresować poniższe reklamy: