To chyba pierwszy raz, gdy w polskim serialu wystąpił samochód elektryczny. I to nie byle jaki, bo Tesla! W odc. 13 serialu „Diagnoza” (online na player.pl) pojawił się piękny czerwony Model S.

Tesla S w serialu „Diagnoza”

Na scenie widocznej na górze przy aucie stoi Jan Englert, a do samochodu wsiada jego córka, Helena Englert. Są rodziną również w serialu – w filmie aktor jest dyrektorem firmy farmaceutycznej i jedzie odebrać nagrodę za prace nad lekiem na endometriozę. Jego córka ma jechać z nim, ale ostatecznie decyduje się na przechadzkę. Właśnie dowiedziała się, że lek jej ojca wywoływał chorobę u ludzi zamiast leczyć.

> Kolejne cięcia w Tesli: Elon Musk zapowiada reorganizację i zwolnienia

Sceny nagrywane są albo w Rybniku, albo w Warszawie. Na Rybnik dość ostentacyjnie wskazuje spreparowana tablica rejestracyjna samochodu.

Widoczny czerwony samochód do piękna Tesla Model S. Sądząc po oznaczeniu modelu (po prawej stronie), mamy do czynienia z wersją AWD, ponieważ na prawo od jasnych liter widoczny jest czarny kształt – prawdopodobnie literka „D”.

Cyferki na tyle auta wydają się być zaokrąglone, więc może widnieć tam „60D” lub „90D”. Jednak przód sugeruje auto po faceliftingu, z wąską szczeliną na wysokości znaku „T”, więc raczej jest to wariant Tesla S 90D.

A jak Wy strzelacie? Serial Diagnoza (odc. 13) można obejrzeć tutaj, na player.pl.

Dziękujemy wszystkim Czytelnikom, którzy zaaferowani napisali do nas o tej Tesli w „Diagnozie”. 🙂

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 1 głosów Średnia: 5]