Wybrani klienci otrzymują informacje o kosztach zakupu I-Pace. Samochód nie będzie tani, nawet w najtańszej opcji cena Jaguara I-Pace rozpocznie się od 82 tysięcy euro, czyli równowartości około 345 tysięcy złotych.

Cena I-Pace w różnych wariantach wyposażenia

Najtańszy model to Jaguar I-Pace S, który będzie wyposażony w przednie światła LED, 18-calowe koła i system nagłośnienia Merdian. Jak donosi holenderski Autoblog, za równowartość 378 tysięcy złotych (90 tysięcy euro) otrzymamy wersję I-Pace SE z 20-calowymi kołami, adaptacyjnym tempomatem – który potrafi zwalniać i przyspieszać w zależności od poprzedzającego pojazdu, skórzanymi obiciami we wnętrzu i klapą bagażnika otwieraną elektrycznie.

Cena Jaguara I-Pace HSE ma wynieść równowartość 408 tysięcy złotych (97 tysięcy euro). Samochód w wersji HSE będzie miał między innymi elektrycznie regulowane i podgrzewane siedzenia, system audio Meridian Surround oraz reflektory Matrix LED.

> Renault Symbioz [WIDEO] z bliska – oto elektryczny następca Renault Talisman?

Na rynku ma się pojawić jeszcze jedna, najdroższa wersja: I-Pace First Edition. Za równowartość 445 tysięcy złotych (106 tysięcy Euro) otrzymamy powyższe opcje plus pneumatyczne zawieszenie, wyświetlacz na szybie (HUD) i panoramiczny dach.

Dane techniczne Jaguara I-Pace

Wszystkie modele I-Pace mają mieć identyczne parametry jezdne, czyli silniki o mocy 400 koni mechanicznych i 700 niutonometrów momentu obrotowego, które pozwolą na rozpędzenie się do 100 kilometrów na godzinę w cztery sekundy. Bateria I-Pace ma mieć pojemność 90 kilowatogodzin (kWh), która pozwoli na osiągniecie zasięgu 354 kilometrów EPA według wstępnych deklaracji producenta.

Pierwsi właściciele auta będą mogli się nim przejechać latem 2018 roku.

 > Jaguar I-Pace – 200 prototypów, zasięg 330-340 kilometrów [WIDEO]

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 31 głosów Średnia: 4.5]