W związku z premierą „Avengers: Endgame” – filmu z postaciami z komiksów Marvela – Audi opublikowało zabawną reklamę Audi e-tron. Producent podśmiewa się w niej z współczesnej rzeczywistości, w której toczymy śmiertelny bój z glutenem, a niektórzy nie potrafią przeżyć bez opublikowania zdjęcia swojego śniadania.

Audi e-tron w Avengers: Endgame

W reklamówce widzimy jak kobieta, Kapitan Marvel (blondynka), wraca do świata żywych, żeby pomóc pozostałym Avengersom w bliżej nieokreślonej misji. Z przeszłości, którą przypominają symetryczne ujęcia w stylu Kubricka (porównaj: Odyseja Kosmiczna 2001, kadr na dole), trafia w teraźniejszość.

Kadr z reklamy Audi e-tron z bohaterami Avengers: Endgame (c) Audi

Ujęcie z monolitem w Odysei Kosmicznej 2001. Zza bryły wygląda Słońce, niedaleko niego widoczny jest Księżyc (c) MGM

To na pewno jest nasza teraźniejszość, zgadza się i walka z glutenem, i fotografowanie jedzenia dla zdobycia lajków, i możliwość zamiany twarzy w pieska. W tej teraźniejszości zmieniły się również samochody. Jednym z nich jest elektryczne Audi e-tron, poniżej podczas sceny błyskawicznego ładowania:

Dodajmy, że nie jest to pierwsze wystąpienie elektrycznego Audi obok bohaterów Marvela. Tony Stark, czyli postać przeobrażająca się w Iron Mana po przywdzianiu czerwono-złotej zbroi, jeździł między innymi elektrycznym Audi R8 e-tron.

Warto obejrzeć:

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 1 głosów Średnia: 5]