Reklama na www.elektrowoz.pl, współpraca z www.elektrowoz.pl, patronaty medialne www.elektrowoz.pl. Informacje dla potencjalnych firm-partnerów, niekoniecznie interesujące dla Czytelnika 🙂

Patronaty medialne

W pierwszej połowie 2018 roku nie możemy przyjąć żadnych propozycji bezpłatnych patronatów medialnych. Wynika to z naszych ograniczeń logistyczno-redakcyjnych: nie jesteśmy w stanie utrzymać ciągłości pracy redakcji przy długim, całodniowym wyjściu. Jeśli interesuje Cię komercyjny, płatny patronat medialny (płatność za usługę, a nie za treści) -> skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@elektrowoz.pl.

Mam dla Was newsa…

Jeśli jesteś internautą i masz dla nas newsa, najlepiej zrobisz odzywając się do nas na Facebooku. Pamiętaj, że interesują nas newsy, tematy świeże i nowe. Zastrzegamy, że nie wszystkie materiały opublikujemy. Nie mamy po prostu takich mocy przerobowych.

Jeśli jesteś firmą, która chciałaby zaistnieć na łamach www.elektrowoz.pl, zapraszamy Cię do części Reklama.

Reklama

Możesz zamieścić u nas ogłoszenie wykorzystując Google AdWords. Wszystkie nasze bloczki reklamowe mają zapięte kody Google AdSense, więc Twoje ogłoszenie też się powinno tutaj pojawić.

Możesz również poprosić o zapięcie swoich kodów reklamowych, grafik reklamowych albo zamieszczenie artykułu sponsorowanego (oznaczonego). Wtedy wycenę przygotowujemy na bieżąco -> skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@elektrowoz.pl.

To może Cię zainteresować
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 9 głosów Średnia: 4.1]