W czerwcu 2018 roku portal Samochody Elektryczne – www.elektrowoz.pl został odwiedzony przez 69 tysięcy Czytelników (unikalnych użytkowników, uu według Google Analytics). Mieliśmy też 234 tysiące (!) użytkowników/widzów na YouTube.

Elektrowoz.pl – gdzie jesteśmy

Od kwietnia oscylujemy w okolicy 50-70 tysięcy Czytelników każdego miesiąca, w czerwcu było to dokładnie 68 964 unikalnych użytkowników:

Wygląda na to, że na dziś jest to sufit, granica naszych możliwości. Mimo, mamy nadzieję, dobrych merytorycznie treści powyżej 70 tysięcy unikalnych użytkowników nie jesteśmy w stanie wyskoczyć, ponieważ ludzie… dopiero zaczynają się interesować samochodami elektrycznymi.

Tak nam się przynajmniej wydaje.

YouTube

Dzięki zatrzymaniu przez policję na buspasie, w czerwcu 2018 fantastycznie wyskoczył w górę nasz kanał na YouTube. W ciągu miesiąca mieliśmy 234,2 tysiąca unikalnych widzów – porównajcie z liczbami z Google Analytics! – oraz 312,5 tysiąca wyświetleń:

Lipiec będzie już znacznie gorszy, co widać po końcówce czerwca. Nic nie szkodzi, jesteśmy raczej za wzrostem organicznym – prędzej czy później osiągniemy zamierzone cele. 🙂

Przychody

Czterocyfrowe, w dolnej połówce skali. Wierzymy, że do końca roku przejdziemy na górną połowę skali lub osiągniemy poziom pięciocyfrowy. Poziom gwarantujący dużą swobodę ruchu i ciekawe inicjatywy – bo pomysłów mamy mnóstwo – rozpoczyna się od około 15 tysięcy złotych przychodu miesięcznie przy redakcji tej wielkości.

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 0 głosów Średnia: 0]