OSTRÓDA, GRAJEWO oraz KNURÓW ze stacjami ładowania Greenway przy Intermarche [aktualizacja]

Intermarche ogłosiło właśnie, że przy sklepach w Ostródzie, Grajewie i Knurowie uruchomi stacje ładowania samochodów elektrycznych. Co więcej: w Ostródzie i Grajewie urządzenia już stoją, czekają tylko na odbiór przez Urząd Dozoru Technicznego.

Stacje ładowania elektryków Greenway przy Intermarche

Ostróda i Grajewo położone są w północno-wschodniej części Polski, w której stacji ładowania jest jak na lekarstwo. Mamy nadzieję, że inicjatywa Intermarche zasugeruje innym przedsiębiorcom kierunek rozwoju – szczególnie, że Pojezierze Mazurskie to popularny cel wakacyjnych wojaży. Obie stacje ładowania są już gotowe, czekają tylko na odbiór techniczny.

> Aktualna mapa stacji ładowania samochodów elektrycznych

Z kolei na stację ładowania w Knurowie jeszcze poczekamy. Intermarche negocjuje dopiero warunki przyłącza z Tauronem, a gdy to się uda, ruszą prace budowlane.

[Aktualizacha 26.06.2018, 13.34]

Spodziewaliśmy się, że Intermarche uruchomi typowe słupki ładowania prądem przemiennym (AC). Okazało się jednak, że stacje będą należały do Greenway Polska – o tych w Ostródzie i Grajewie już wiedzieliśmy, natomiast ta w Knurowie jest nowością.

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 0 głosów Średnia: 0]