Nissan Leaf (2018) Visia zniknął z polskiego cennika. Najtańszy model: Acenta

Z polskiego cennika Nissana Leafa (2018) zniknął najtańszy wariant wyposażeniowy Visia. Od teraz najtańszy elektryczny Nissan to Leaf Acenta w cenie od 149 032 w promocji „bez akcyzy”. Oferta specjalna obowiązuje tylko do 30 kwietnia 2018 roku.

Nissan Leaf Acenta zamiast Visia – rozsądnie, ale drożej

Kiedy niedawno przygotowywaliśmy zestawienie parametrów i cen Nissana Leafa Visia, auto widniało jeszcze na stronie w cenie od 144 500 złotych. Plik PDF z nowym cennikiem został przygotowany 27 kwietnia i nie znajdziemy już w nim wariantu wyposażeniowego „Visia”. Najtańszy model to Leaf Acenta, który w promocji „bez akcyzy” kosztuje 149 tysięcy złotych. W momencie, gdy samochód wchodził na rynek, wariant Acenta kosztował 148 tysięcy złotych (czerwona linia):

Wariant Visia nie posiadał pompy ciepła nawet w opcji. To znaczy, że w chłodniejsze dni ogrzewanie samochodu mogło powodować wyraźny spadek zasięgu.

Z kolei w wersji Leaf Acenta pompa ciepła oraz podgrzewanie siedzeń i kierownicy jest dostępne jako opcja kosztująca 2,9 tysiąca złotych. Po dołożeniu czujników parkowania rachunek rośnie już o prawie 3,7 tysiąca złotych. W takiej sytuacji łatwo namówić potencjalnego klienta na ciut droższą wersję N-Connecta. 😉

> Elektryczny Nissan Leaf (2018) Visia: cena, dane techniczne, testy

Zgodnie z komunikatem w cenniku, aktualne ceny ważne są do dziś, 30 kwietnia 2018 roku. A zatem 1 maja może nastąpić kolejna zmiana.

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

Podziel się ze znajomymi:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 10 głosów Średnia: 4.5]